2043 Yılından Geldim İddia: 3.Dünya Savaşı

0
83
Okuma

2043 Tarihinde Dünyaya Geldiğini İddia Eden Adam Şok İddialarda Bulundu

Youtube video paylaşım kanalı üzerinden de yayınlanan bir haberde, 2043 tarihinde dünyaya geldiğini iddia eden bir adam, ileriye dönüklü olarak şok iddialarda bulundu. Zaman yolcusu olduğunu iddia eden geleceği gören adam 3. Dünya savaşının yakın bir gelecekte gerçekleşeceğini ve insanlığı büyük tehlikelerin ileride beklediğini savundu.

Michael Philips adındaki adam herhangi bir kanıt belgesi göstermeksizin günümüz olası savaşlarından biri olarak da görülen Amerika Birleşik Devletleri ile Kuzey Kore arasındaki gerilimin 2019 tarihinde geçici bir savaşa dönüşeceğini ve 3. Dünya savaşının bu kısa süreli nükleer savaşı sonrasında meydana geleceği yönünde önemli iddialarda bulundu. Meydana gelecek olan 3. Dünya savaşı sırasında Çin ülkesinin İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri ülkesine karşı savaşacağını belirten 2043 tarihinden doğan tuhaf adam iddiaları bir devlet istihbarat ajanı olarak görev aldığını, 2043 tarihinde doğduğunu, 18 yaşında 18.birlik ismi verilen gizli bir askeri birlikte görev aldığını ve ordu tarafından zaman zaman, zaman yolculuğu projelerinde aktif göreve dahil edildiği yönünde garip açıklamalarda bulundu.

Youtube video paylaşım sitesi üzerinden yoğun ilgi gören tuhaf videoda, adamın ayrıca ilginç karakterist yapısı ve vücut hareketleri de gözden kaçmadı. Birçok kullanıcıların adam hakkında akli dengesi bozuk yorumlamasında bulunmasına karşın, birçok youtube video paylaşım platformu kullanıcılarının Michael Philips 3. Dünya savaşı iddiası ismindeki adamın haklı olabileceği ve gelecekte bu gibi durumların meydana gelebileceği düşüncesine sahip olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here