4K 360 Derece Çekim Yapan Kamera: QooCam

0
17
Okuma

Teknoloji geliştikçe teknolojik ürünlerdeki değişim ve vizyon farklılık gösterebiliyor. Geçmişte basit yapılı kameralar popüler iken günümüzde farklı özelliklere sahip yüksek çözünürlüklü kameralar elimizden düşmüyor. QooCam ise bu konuda en iyi alternatif olarak görülüyor. 4K kalitesinde video kaydı imkanı sunan QooCam, aynı zamanda 360 derece video kaydetme özelliği ile dikkat çekiyor. Ürün son dönemlerin popüler olan 360 derecelik videolarını kaydetme imkanı sunabiliyor.

4K Video Çekimi Yapan Kamera

Pratik ve taşınabilir ürünler arasında yer alan QooCam, kullanım kolaylığı sağlayan en iyi kayıt araçlarından birisidir. Son zamanlarda sosyal medyada paylaşım yapabilmek için video kayıt eden büyük bir güruh olduğu göz önünde bulundurulursa, ilgili ürünün yoğun talep göreceği kesin diyebiliriz. Ürünün özellikleri en az kendisin kadar işlevsel ve donanımsal olarak kuvvetlidir. Orta segment kayıt cihazları ile kafa kafaya yarışan bu ürün kolay bir şekilde temin edilebilmektedir.

QooCam Ürün Özellikleri ve Fiyatı

QooCam ürünü ile 2 boyutlu 360 derece video kaydı veya 3 boyutlu 180 derece video kaydı alabilmeniz mümkündür. Son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan 360 derecelik kaydedilmiş videoları çekmek için ideal olan bu ürün son derece kolay kullanım ve basit arayüzü ile karşımıza çıkmaktadır. Sarsıntı önleyici yazılımları sayesinde olası bir etkide video kalitesinde düşme veya video akışında sarsılma yaşanmıyor. Bu durum doğal olarak video içeriğini kaliteli kılıyor. Ürünün en önemli özelliği ise uzun süre kayıt yapabilmeniz ve canlı yayın açabilmenizdir. Ürün içerisinde bulunan fonksiyon ile kolay bir şekilde canlı yayın açabilir ve o anları dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz.

QooCam Özellikleri

QooCam yavaş çekim modu ile kayıt sırasında farklı özellikleri kullanma imkanı sunmaktadır. Böylece farklı video fikirlerinizi kolayca ortaya çıkarabilirsiniz. Ürünün kesintisiz olarak 3 saat kayıt alma imkanı sunduğu ve 256 GB’a kadar microSD desteği sunduğu biliniyor. 360 derece videoların ne kadar büyük boyutlu dosyalar olduğu tahmin edilirse 256 GB destek sunulması oldukça ideal bir özelliktir. Kameranın teslimat süreci Ağustos 2018 tarihini bekliyor. Bu sürecin ardından 1 adet QooCam için 299 dolar, 2 adet ürün içinse 578 dolar ücret ödeyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here