Asus VivoBook Flip 14 TP410UR İncelemesi

0
41
Okuma

Dizüstü bilgisayar pazarında dikkat çeken markalardan birisi olan Asus yeni ürünü VivoBook Flip 14 ile dikkatleri üzerine çekti. Kullanıcılara yönelik gelişim gösteren ve pratik özellikler ile dikkatleri üzerine çeken Asus marka dizüstü bilgisayarların satış rakamları da oldukça yüksektir. Son çıkan ürünlerden birisi olarak bilinen VivoBook Flip 14 ise yine eşsiz özelliklere sahip olan modellerden birisidir. En başta tasarım yönünden dikkat çeken ürün ince, şık ve hafif bir üründür. Alüminyum gövde yapısı ile eşsiz bir ürün olarak piyasaya sunulmuştur. Dizüstü bilgisayarın kapağı 360 derece döndürülebilir seviyededir. Bu da günümüzdeki modern tasarımlara yakın bir tasarıma sahip olduğunu gözler önüne seren detaydır.

Süper Görüntü Kalitesi VivoBook Flip

Asus VivoBook Flip 14 markası 14 inç ekran boyutuna sahiptir. Apple’ın Mac Book Pro ürünü ile hemen hemen aynı gövde yapısı bulunan ürünün rakipleri ile rekabet seviyesini üst düzeyde tuttuğu gözlemleniyor. Ekranın altında kalan kalın bölüme ise ürünün logosu şık bir şekilde yerleştirilmiştir. Toplam 1.6 kg ağırlığı bulunan VivoBook’un normal bir dizüstü bilgisayar ağırlığı seviyesinin altında olduğu ifade ediliyor. Bu demek oluyor ki ürünümüz bir hayli hafif ve kolayca taşınabilir ürünlerden birisidir. Donanımsal olarak farklı özelliklere sahip olan VivoBook Flip 14’ün 1920 x 1080 HD grafik desteği ve Full HD çözünürlük desteği sunduğu ifade ediliyor. Özellikle bu detayın kullanıcılar açısından dikkat çeken detaylardan birisi olduğu gözlemleniyor.

Intel Core i7’ye kadar destek sunduğu belirtilen ürünün 512 GB SSD desteği ve 1 terabayt HDD desteği verdiği de biliniyor. Ürünün donanımsal olarak ideal ürünlere destek verebilmesi ise ürün ile daha fazla çalışma yapılabileceği anlamına geliyor. Haliyle ürünü kullanırken herhangi bir zorluk yaşamak mümkün olmuyor. Hem iş için hem de eğlence amaçlı olarak Asus VivoBook Flip 14 ideal dizüstü bilgisayar konumundadır. Ekran kartı bakımından da Nvidia GeForce 930MX modelini desteklediği belirtilmektedir. Özellikle iş için ideal seviyede performans sağlayan bu ürün çok güçlü bir dizüstü bilgisayar olarak tanımlanmasa bile birçok iş için ideal seviyededir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here