Bulmaca Çöz 1 Bitcoin Hediyeni Al

0
109
Okuma

Bulmacaları Çözene 1 Bitcoin Hediye Ediliyor

Son yılların en fazla kazandıran kripto para birimi bitcoin hakkında yepyeni bir kampanya düzenlendi. MonteCrypto:The Bitcoin Enigma oyunu oynayan ve oyun içerisinde yer alan bir birbirinden eğlenceli bulmacaları çözmeyi başaran oyuncuya tam 1 adet bitcoin hediyesi edileceği belirtildi. Türkiye para birimi üzerinden 10 bin tl bitcoin hediye olarak hediye edilecek olan 1 bitcoin kazanılması konusunda oyuncunun eğlenceli bulmacaları eksiksiz olarak çözmesi söz konusu olacaktır.

Detaylar İse Şu Şekildedir;

NTV haber kanalı tarafından sunulan haberde, MontecryPto: The Bitcoin Enigma isimli oyunda yer alan ve toplamda 24 bölümden meydana gelen bulmacaların her bölüm üzerinden bulmacaları çöz 1 bitcoin kazan oyuncu tarafından çözülmesi durumunda firma tarafından oyunu kazanan bireye tam 1  bitcoin yani 10 bin para ödülü sunulacağı belirtildi.

Kampanya Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

İlgili firma tarafından bulmaca çözene 1 bitcoin oyun ödülü sürecinin 20 Şubat 2018 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulacağı belirtildi. Buna göre, eğlenceli oyuna katılmak isteyen oyun severlerin 20 Şubat tarihi öncesinde firma web sitesi üzerinden oyun başvurusunda bulunması gerekmektedir. Sosyal medyada da geniş yankı uyandıran eğlenceli bulmacaları çözene 1 bitcoin hediye yarışmasına daha şimdiden binlercede oyun tutkunları tarafından yoğun ilgi gösterildi. Sürekli değer kazanması sayesinde ilgi alan bitcoin kripto para birimi hakkında ayrıca ileriki dönemlerde de yepyeni yüksek ödüllü yarışmaların gündeme gelebileceği de öngörülmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here