Dünyanın Sonu Geliyor İddiası

0
82
Okuma

Numeroloji Uzmanına Göre, 2018 Yılı İlkbaharında Dünyanın Sonu Gelecek

Geçmişten günümüze kadar merak edilen konulardan biri olan dünyanın sonu ne zaman gelecek konusu hakkında en son bir numeroloji uzmanı tarafından makale hazırlanarak, bu konuda bilgiler sunuldu. Uzmana göre, 2018 tarihinin ilkbahar mevsiminde kıyametin kopacağı ve Mart 2018 tarihinde, bugün Amerika Birleşik Devletleri’ne adeta meydan okuyan Kuzey Kore devletinin dünyanın yeni süper gücü haline dönüşeceğini dile getirdi. Kısa süreli ve geçici bir barışın olacağını ve bu süreçten hemen sonrasında dünyayı büyük bir felaketin beklediğini belirtmiştir.

7 Yıllık Problemin Habercisi Güneş Tutulması

Meade, 21 Ağustos 2017 tarihinde dünyanın sonu 2018 ilkbaharında meydana gelen güneş tutulmasının 7 yıl devam edecek olan bir problemin ilk habercisi olacağını belirtirken, ayrıca İsrail ülkesinde kuruluşunun 70. yıldönümü ile kıyametin kopacağını belirtti.

Gezegen X Dünyaya Çarpacağını Belirtti

Uzman tarafından yapılan açıklamalarda, dünyanın sonu süreci öncesinde bilinmeyen bir gezegen dünyaya çarpacak ve bu durum sonucunda dünyanın tamamen yok olmasına neden olacağını dile getirdi. Yoğun ilgi gören dünyanın sonu makalesi ile ayrıca facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden de takip edilen haberin sosyal paylaşım platformlarında milyonlarca kullanıcılar ile paylaşıldı. İnandırıcı olup olmadığı tartışma konusu olan dünyanın sonu makalesi milyonlarca okuyucular tarafından okundu ve dünyanın ne zaman son bulacağı yönünde ileri ki yıllarda da yeni makale ve açıklamalar yapılacağı da tahmin edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here