Efsane Nokia Geri Döndü

0
82
Okuma

Bir zamanların en çok tercih edilen ve bir dönemin en popüler yabancı filmlerinden biri olan The Matrix filminde yer verilen Nokia 8110 serisi geri geldi dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından biri olan Nokia tarafından üretilen ve birçok özelliklere sahip olması sayesinde her yaştan kullanıcılara hitap eden Nokia 8110 modeli hakkında yeni bir karara imza atan firma, Nokia 8110 serisinin günümüzde de kullanılmasının önünü yeniden açarak, telefonu yeniden kullanıcıların beğenisine sundu.

Oldukça ekonomik bir görünüme sahip olan efsane nokia Nokia 8110 modeli 24 inçlik QVGA ekran büyüklüğü sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Aynı zamanda 320x 240 piksel çözünürlük özelliğe de sahip olan Nokia 8110 serisi, ön kameraya sahip olamamasının yanı sıra, 2 MP özelliğine sahip olan arka kamerası sayesinde oldukça şık bir görünüme sahiptir. Buna ek olarak 4G özelliği sayesinde facebook, twitter ve google haritasında asistanlık görevinde bulunan Nokia 8110 serisi, bugün tercih edilen Nokia son model akıllı cep telefonlarında yer alan Snake (yılan) oyun türüne de sahip olması sayesinde, kullanıcılarına hoşça vakit sunmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra 512 RAM özelliğine de sahip olan Nokia 8110 modeli, toplamda 4 GB dahili hafıza özelliği sayesinde ilgi görmesi beklenmektedir. Aynı zamanda, 4 G’de 1500 mAh’lık bataryaya da sahip olan Nokia 8110 modeli, 1.1 GHz hız özelliğine, Qualcomm 205 işlemci modeline, Wİ-fi işlevselliğine, 3.5 mm JaK giriş özelliğine, GPS, mikro USB özelliğine ve Bluetooth uygulamasına sahiptir.

Satışa sunulması planlanan Nokia 8110 satın al modeli ayrıca düşük bir fiyat tarifesi üzerinden satışa sunulması öngörüldüğünden ciddi anlamda talep görmesi öngörülmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here