Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Görüntüleri

0
57
Okuma

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından biri olan Samsung firması tarafından pek yakında tanıtımının yapılacağı öngörülen Galaxy S9 serisi görüntüleri internet dünyası üzerinden milyonlarca kullanıcıların beğenisine sunuldu. Öngörülere göre, tanıtımının 25 Şubat tarihinde gerçekleştirileceği Galaxy S9 serisinin birçok muhteşem özelliklere sahip olduğu öngörülmüştür.

Galaxy S9 Görünümü

5.8 inç büyüklüğe sahip olduğu görülen AMOLED ekran özelliği cihazın ilk görüntüsünde fark edilen başlıca özellikleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca, çift kamera uygulamasına da sahip olduğu görülen Galaxy S9 serisinin başlıca özelliklerinden biri de, Snapdragon 845 yonga setine sahip olmasıdır. Standart lens özelliğine de sahip olduğu görülen cihazın belirgin özelliklerinden biri de, 4 GB Ram özelliğini bünyesinde bulundurmasıdır. Ayrıca, tahminlerin doğruluğunu kanıtlar nitelikteki özelliği olarak da, 64 GB dahili depolama birim özelliğine de sahip olduğu görülen Galaxy S9 telefon serisi bu özellikleri sayesinde görüntülenmesi ile birlikte milyonlarca kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmeyi başarmıştır.

Henüz kesin olarak belli olmasa da yapılan öngörüler doğrultusunda 16 Mart ayında satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy S9 serisi özellikleri sayesinde cihazın piyasada satışa sunulması ile birlikte ciddi anlamda talep göreceği de Samsung firma yetkilileri tarafından dile getirilmiştir. Türkiye piyasasında da yer alması beklenen Galaxy S9 serisinin ayrıca uygun fiyat tarifesi üzerinden satışa sunulması beklenmektedir. Şimdilik yukarıdaki özelliklere sahip olduğu görülen Galaxy S9 telefon serisi hakkında ilerleyen süreçler içerisinde Samsung firması tarafından yeni açıklamalar yapılması da öngörülmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here