Google Bulletin Uygulaması Yayınlandı

0
48
Okuma

Önceki süreçler içerisinde kullanıcılarına duyuru yapan Google firması, merakla beklenen Google Bulletin uygulaması şuan için test aşamasında olduğu bilgisini paylaştı. Türkçe Bülten anlamına gelen Bulletin uygulamasının birçok özelliklere sahip olduğu ve bu sayede milyonlarca Google kullanıcılarına kolaylıklar sunacağı firma yetkilileri tarafından dile getirilmiştir.

Buna göre, kullanıcıların yer aldığı il veya ilçe hakkındaki haberleri ve gelişmeleri kullanıcıların hizmetine sunacağı öngörülen Google Bulletin sistemi sayesinde milyonlarca Google kullanıcılarının bu sayede cep telefonu üzerinden yaşadığı il veya ilçedeki haberler hakkında doğrudan cihazı üzerinden bilgilere kolayca erişim sağlayabilecektir. Ayrıca, kullanıcılarına yerel haberler hakkında sunuculuk imkanının da sunulacağı öngörülen Google Bulletin uygulaması sayesinde Google kullanıcıları yaşadığı ilçe hakkında cep telefonu üzerinden haber sunuculuğu görevinde de bulabilecektir.

Google Bulletin Nedir

Yapılan açıklamalarda şuan için yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde bazı eyaletlerde uygulanan Google Bulletin haber bülteni uygulaması sayesinde kullanıcıların yaşadığı il veya ilçeye ait olan maç sonuçları, bölgesel haca durumu raporu ve gönüllülük aktiviteleri gibi birçok farklı türden kategorileri doğrudan Google Bulletin muhteşem uygulama üzerinden ücretsiz olarak paylaşabilecektir. Google firması tarafındaqn yakın bir zamanda hizmete sunulması planlanan Google Bulletin uygulaması sayesinde ayrıca Google firmasının bu sayede ciddi anlamda kazançlar elde etmesi de öngörülmektedir. Önceki dönemlerde de birçok farklı türden uygulamalara imza atan Google teknoloji firması, yepyeni bir uygulama olan Google Bulletin uygulaması üzerinden milyonlarca dolar düzeyinde kazanç elde edeceği de şuan için tahmin edilmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here