iOS 11.3 ile Sunacağı Yenilikleri Açıkladı.

0
54
Okuma

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Apple firması, İOS 11.3 telefon serisi hakkında merakla beklenen yenilikler hakkında nihayet açıklamalarda bulundu. Daha önceki süreçlerde İOS 11.3 telefon serisi hakkında güncellemelerin olacağı bilgisini sunan Apple firması, bu sayede kullanıcıların cihaz hakkındaki yeniliklerden haberdar olmasını sağladı.

İos 11.3 Yenilikler

Firma tarafından gerçekleştirilen yenilikler arasında İOS 11.3 telefon serisinde yeniliklerden ilk olarak ARKIT 1.5 olarak geçeceği ve SDK sayesinde geliştiricilerin AR uygulamasının tüm özelliklerinden pratik bir şekilde faydalanacağı öngörülmektedir. İphone X serisi ile geliştirilen Animoji uygulaması  sayesinde ise, uygulamaya ayrıca ejderha, ayı, iskelet ve aslan gibi farklı türden seçeneklerin de ilave edileceği firma tarafından dile getirilmiştir. Ayrıca, işletmeler açısından imessage ismi ile hayata sunulan uygulama sayesinde de, işletme uygulamasında yer alan işletme menüsü üzerinden işletmelerin müşterileri ile daha pratik bir biçimde iletişime geçmesi öngörülmektedir. Bununla birlikte yenilikler listesinde cihaza performans ve verimlilik sekmesini de cihaza ilave eden Apple, bu sayede kullanıcıların İOS 11.3 telefon yenilikler ile İphone olarak belirtilen 2 farklı moddan biri arasında tercihte bulunabilecektir. Sağlık uygulamaları kısmı üzerinden de yenilik yapan firma, kullanıcıların doktora başvurması durumunda sunulan uygulamadan faydalanmasına olanak tanımıştır. Apple music uygulamanda da yenilik yapan firma, bu uygulama alanına ise, videolar desteği adında yeni bir uygulama daha ilave edileceği bilgisi sundu.

Mart ayı içerisinde güncellenmelerin öngörüldüğü İOS 11.3 serisinde gerçekleştirilen yenilikler sayesinde kullanıcıların daha pratik bir şekilde İOS 11.3 serisi kullanabileceği de Apple firması tarafından belirtilmiştir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here