İşte Sony Yeni Telefon Modelleri

0
39
Okuma

Dünyanın önde gelen teknoloji devlerinden Sony firması yeni telefon modelleri hakkında ilk açıklamalarını yaptı. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen açıklamada, yeni telefon modellerinin birçok özelliklere sahip olduğu ve aynı zamanda şık ve zarif görüntüsü sayesinde göze hitap ettiği belirtilmiştir.

Teknoloji Devi Sony Firması Yeni Telefon Modellerini Tanıttı

Firma tarafından yapılan açıklamalarda yeni telefon modelleri olan Xperia XA2, Xperia XA2 Ultra ve Xperia L2 yeni modellerin aynı zamanda her yaştan kullanıcılara hitap ettiği ve bu sayede genç yaşlı herkesin Sony yeni akıllı telefon modelleri kullanabileceği yönünde ilk açıklamalar yapıldı. Firma ceosu yapılan açıklamalarda, yeni akıllı cep telefon modellerinin aynı zamanda oldukça sağlam bir gövde yapısına da sahip oldu ve bu sayede düşme gibi durumlarda üstün dayanıklılık özelliği gösterebildiği dile getirilmiştir. Henüz kesin olarak ne zaman dünya piyasalarında yer alacağı yönünde açıklamalar yapılmasa da, Sony firması tarafından geliştirilen yeni akıllı cep telefon serilerinin ileriki süreçler içerisinde dünya piyasalarında yerini alacağı öngörülmektedir.

Ülkemiz piyasalarında da ciddi bir talep görmesi öngörülen Sony yeni akıllı telefon serisi bu sayede yalnızca Sony firması müşterileri tarafından değil, diğer firma müşterileri tarafından da yoğun olarak ilgi gösterilmesi öngörülmektedir. Henüz detaylı bir biçimde bilgiler sunulmasa da, Sony firması yeni akıllı cep telefon modelleri görüntüleri internet dünyası üzerinden güvenilir siteler üzerinden paylaşılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here