Uzaylılarla Gizli Anlaşma İddiası

0
80
Okuma

Ruslar Uzaylılar İle Gizli Antlaşmaya İmza Atmışlar

Zaman zaman uzaylılar hakkında birtakım iddialara yer verilirken, bu kez oldukça şaşırtıcı bir iddia ortaya atılarak Rusların uzaylıklar ile gizli antlaşması iddia edilmiştir. Bazı haber kaynaklarında yayınlanan şok verici iddialarda Amerika Birleşik Devletleri dışında Rusya ülkesinin de kamuoyundan gizli bir şekilde uzaylılar ile zaman zaman iletişime geçtiği ve bazı antlaşmalar yapıldığı belirtilmektedir.

İlk İletişim 1942 Tarihinde Gerçekleştirilmiş

Öne sürülen iddialara göre Ruslar tarafından uzaylılar ile ilk iletişim 1942 tarihinde gizli bir biçimde gerçekleştirilmiş ve her iki tarafın da aralarında belgeler kapsamında antlaşma imzaladığı belirtilmiştir. Dünyanın önde gelen haber sitelerinden biri olarak da tanım gören Beforeitnews sitesi tarafından yayınlanan bir haberde, Rusların gri renkte uzaylılar ile görüştüğü ve sağlanan antlaşmaya göre 23/04 maddesi gereğince toplantıların tamamen gizlilik içerisinde gerçekleştirileceği, toplantılara sınırlı sayıda bireylerin katılım gösterebileceği ve sadece önemli gizli ajanların, üst düzey askeri yetkililerin toplantıda yer alabileceği belirtilmiştir.

Haber kaynağında kamuoyuna sunulan haberde 072/E gizli belge kapsamında 1961 tarihinde Rusya uzaylılar ile gizli toplantı ülkesi bir askeri o dönemde uzaylılar ile gerçekleştirilen gizli toplantı ve görüşmelerin filme alındığı, ancak bu filmin Rus gizli servisi tarafından dünya kamuoyundan bir sır gibi gizlendiği belirtilmektedir. Şok iddia hakkında Rus kanadından herhangi bir açıklama yapılmazken, konu hakkında yetkililerin ileriki süreçlerde açıklamalarda bulunması öngörülmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here