Vodafone Park Oyun Alanı Açıldı

0
30
Okuma

Ülkemizin önemli değerlerinden birisi olan Vodefone Park Stadyumu yeni bir çalışma ile gündeme geldi.  Kısa süre önce Lenovo markası ile işbirliği yapacağı iddia edilen Beşiktaş Kulübü’nün bu iddiayı doğruladığı gözlemlendi. Şampiyonlar Ligi’nde boy göstererek adını dünyaya duyuran Beşiktaş Kulübü spor camiasında da çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu konumda iken Lenovo ile işbirliği yaparak stadı daha çok ilgi görebilecek seviyeye taşımak isteyen Kulübün kısa sürede çalışmaları hızlandırdığı görüldü. Vodafone Park Oyun Alanı olarak açılan yeni bölüm ile e-spor sektörüne de önem verdiğini gösteren Beşiktaş Kulübü sektörde kalıcı çalışmalar yapmak için önemli imzaları peş peşe atıyor. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ise konuyu geniş bir şekilde ele aldı.

Vodafone Park’ı ilgi odağı haline getirmek için çaba sarf ettiklerini vurgulayan Fikret Orman “Vodafone Park’ın sadece maç günü değil, diğer zamanlarda kullanılması için burayı organize ettik. Sıra sıra açıyoruz” açıklamasını yaptı. Ayrıca e-spor’un son dönemlerde yoğun ilgi gördüğünü vurgulayan Orman “Bunun federasyonu da kuruluyor. Herhalde Beşiktaş federasyonun ilk üyelerinden biri olacak. Bu projede gençlerimize ve ruhunu genç tutanlara ‘Come to Beşiktaş, Come to Vodafone‘ diyoruz” ifadelerini kullandı. Fikret Orman’ın bu açıklamaları Lenovo ile yapılan işbirliğinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Ülkemizde örnek olabilecek bu girişim şuan için Vodafone Park Stadyumu’nda aktif olarak bulunmaktadır.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın konu ile ilgili olarak yaptığı son değerlendirme ise “Vodafone Park’ta bir aile tribünü yapmak istiyoruz. Mutluluk sadece maçla alakalı değil. Birisi buraya geldiğinde güzel vakit geçirsin. Burada herkesin 5-6 saat güzel vakit geçireceği imkanlar var. Beşiktaş iyiliklerden beslenen, pozitiflerle büyüyen bir kulüp. Ona devam ediyoruz” şeklinde oldu. Özelliklere gençlere yönelik çalışmalar ile dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş Kulübü’nün gelecekte e-spor için daha anlamlı ve kalıcı çalışmalar yapabileceği ifade ediliyor. Kulübün şuan için Oyun Alanı çalışmalarını tamamladığı ve açılışın yapıldığı bilinmektedir. Yakın zamanda e-spor ile ilgili aktiviteler hakkında gerekli bilgilerin verileceği ise teyit edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here