Xiaomi Mi 6X’in Render Görüntüleri Yayınlandı

0
64
Okuma

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Xiaomi Mi 6X Render serisi görüntüleri nihayet üretici firma tarafından yayınlandı. Birçok özelliklere sahip olduğu öngörülen Xiaomi Mİ 6X Render cep telefonu, bu sayede kullanıcıları tarafından yoğun ilgi göreceği öngörülmektedir.

Dikey bir biçimde hizalanan Çift kamera sistemine sahip olan cihaz, ayrıca çift sensörlü bir led flaş özelliğine de sahip olacağı ilgili firma tarafından belirtilmektedir. Konsept cam arka ve paslanmaz çerçeve özelliğine de sahip olduğu dile getirilen telefonun en belirgin özelliklerinden biri de, metal kaplamanın mat bir özelliğe sahip olmasıdır. Ayrıca, parmak izi tarayıcı özelliğine de sahip olduğu iddia edilen Xiaomi Mi 6X Render serisinde yer alan özellikler parmak okuyucu uygulamasının ayrıca cihazın arka kısmında da görülebileceği belirtilmektedir. Cihazın hemen sağ kenar bölgesinde yer alan ses düğmeleri ve güç düğmesi sayesinde de Xiaomi Mi 6 X serisinin oldukça beğeni toplayacağı öngörülmektedir. Ön yüz bölgesi tam ekran özelliğinde olduğu da iddia edilen cihazın belirgin özelliklerinden biri de, ekran boyutunun 2160×1080 piksellik full HD çözünürlüğüne sahip olduğu ve 18:9 boy oranına destekli olduğu ve aynı zamanda MIUI 9 arayüze de sahip olduğu belirtilmektedir.

Cihazın özellikleri arasında yer alması öngörülen uygulamalardan biri de, USB-C bağlantı noktasının yer alacağıdır. Ayrıca, 6 GB/8 GB RAM özelliğine de sahip olacağı öngörülen Xiaomi Mİ 6X Render görüntüleri serisinin başlıca özellikleri arasında android 8.0 özelliğine de sahip olacağı öngörülmektedir. Yakın bir süreç içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulması planlanan Xiaomi Mi 6X Render serisinin ayrıca oldukça görkemli bir görünüme de sahip olduğu öngörülmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here