Xiaomi Mi Band 3 Serisi İle Tanışın

0
75
Okuma

Çin kaynaklı Xiaomi Mi Band 2 serisinden sonra şimdi de yeni seri olarak Xiaomi Mi Band 3 serisi kullanıcıların beğenisine sunulması amaçlanmaktadır. Xiaomi Mi Band 2 akıllı bilekliğinin kullanıcılar tarafından yoğun talep almasından sonrasında yeni bir seri olarak hizmete sunulan Xiaomi Mi Band 3 serisinin da sahip olduğu Bluetooth sertifikası sayesinde milyonlarca kullanıcılar tarafından yoğun olarak talep görmesi beklenmektedir.

Bluetooth 4.2 bağlantı özelliğine sahip olduğu dile getirilen Xiaomi Mi Band 3 serisinin tasarım bilgileri hakkında henüz üretici firma tarafından bilgiler sunulmazken, yeni nesil bilekliğin özellikle de Android ve İOS akıllı cep telefonu ile uyum gösterebileceği yönünde tahminler yürütülmektedir. Ayrıca, tahminler doğrultusunda Mi Band 3 serisinin Xiaomi 2S modeli ile aynı gün ve tarih içerisinde tanıtımı yapılacağıdır. Dolaysıyla, milyonlarca kullanıcılar tarafından merakla beklenen Xaomi Mi Band 3 serisi hakkında yakın bir dönemde gerekli açıklamaların yapılması öngörülmektedir.

Ayrıca, sosyal medya üzerinden de geniş yankı uyandıran Xiaomi Mi Band 3 modeli tanıtımı hakkında kullanıcılar şimdiden çok sayıda yorumlarda bulunarak facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden bilgi alışverişinde bulundu. Çin ülkesinde üretilen ve başta Çin, Japonya, Kuzey ve Güney Kore ülkeleri olmak üzere birçok ülkelerde tercih edilen Xiaomi Mi Band 2 modellerinin kaliteli ürünler olması kullanıcıların yoğun ilgi göstermesini sağlamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here